rosinka

DENOXINAL detox.přípravek

Užíval někdo Denoxinal a měl po něm taky docela „kruté“ bolesti ve střevech? Může to způsobovat Chlorella v něm obsažená?
Doplňuji:
Ultrazvuk i krevní testy ukazuji všechno vpořádku. Způsobuje to ten Denoxinal. Možná silná očistná reakce nebo alergie. Díky za odpověď.

Nejlepší odpověď
Deli

To se mi zdá divné, jestli máte ty kruté bolesti, vyražte k lékaři nebo se aspoň poraďte v lékárně!!!

Přípravek jsem nikdy nebrala, ale beru už dlouho samotnou Chlorellu a nikdy mi nic nebylo.

Rosinko, já bych to nebrala, ať už alergie, nebo taková reakce na detoxikaci organismu, normální mi to nepřijde. Mně ta Chlorella nedělala nikdy nic.

Další odpovědi
fablen

mám dobré zkušenosti s gelem Enterosgel, je dobře snášen. Možná, že Denoxinal je příliš silný.

Zdroj: www.enterosgel.eu