Hykam

Denní přihlášení

Taky jste si všimli, že na to aby jste dostali bod za denní přístup, musíte se odhlásit a potom znovu přihlásit?
Pokud jste trvale přihlášeni, žádný bod se vám nepřičte, tak jako to bylo ve starých odpovědi.cz
Doplňuji:
Netvrdím, že mi jde o body, ale ve staré verzi opravdu stačilo po půlnoci obnovit stránku a bodík se přičetl. Nyní se musí odhlásit a přihlásit.
Mně trvalé přihlášení funguje.

Nejlepší odpověď
Andělé

Rovněž mi nejde o body,ale vadí mně a otravuje,že se denně musím dvakrát přihlásit.Poprvé mi to hlásí špatné heslo,takže musím zadat nové a teprve se mi jde přihlásit. To nemá hlavu ani patu.Jen zdržovačka.
Rovněž mi vadí,že když si prohlížím odpovědi a chci si je zpětně prohlížet,pokaždé mi to najede nejprve na otázky.Opět zdržování.
Proč dělat věci jednoduše,když jdou dělat složitě,že admíni?
Doplňuji:
Já osobně se trvale přihlásit nechci.Nebyla jsem tak přihlášená ani za starých Odpovědí a stačilo se přihlásit jen jednou.

Další odpovědi
kropitko

Ne nevšimla jsem si toho a je mi to jedno,,

Doplňuji:
jo a přihlášená jsem pořád, ze začátku to trochu blblo, ale teď s tím problém nemám.

johana 56

O body mi nejde.Ode dne,kdy byla spuštěna nová verze Odpovědí, spokud tyto stránky během dne opustím,musím se pokaždé znovu přihlásit,nevím proč.Trvalé přihlášení jaksi nefunguje.
Doplňuji:
Oprava : pokud.

iceT

Ano?
Pokud je to tak,tak je mi to šumafuk,pro mě pohodlněší sem vlézt a nemuset se denně přihlašovat.i na staré verzi jsem byla přihlášená trvale.Tady mi trvalé přihlášení funguje také.

tom004

Jako >kropítko<.Je mi to jedno.
Doplňuji:
Nevím proč vás stránky odhlašují,ale já jsem se přihlásil jednou po změně a přihlášen jsem zatím bez přerušení dodnes.

hanulka11

Je mi fuk, že se mi nic nepřičte – ale pro ty co začínají …těm to fuk není …změny se udělají hned- ale když my chceme něco změnit nikdo nereaguje – jsou to smutná pravidla
Proč tu není zavedena rubrika napište adminům … jinde to funguje na 100%
Doplňuji:
u mne trvalé přihlášení funguje dobře – přihlásila jsem se první den a drží to.

briketka10

musím se taky denně přihlašovat a ani nevím jak je to s palci ??
to přihlašování mě dost vadí..
Doplňuji:
přesně tak, jak říká Johana56, když si odskočím třeba jen na hoďku a nechám noťas zapnutej ani se neodlhašuju !! přijdu a zas se musím přihlásit je to na palici !! to se dřív nestávalo ani náhodou !!

anonym

Jenže i ve staré verzi odpovědí to tak bylo. Abys mohl dostat bod za denní přihlášení, musel ses nejdříve odhlásit a potom přihlásit znovu. Toto není novinka u nové verze.