mudrc

denně jím malou kávovou lžičku medu při snídani -nemohu dostat cukrovku ?-je mně 82 let

Nejlepší odpověď
tom004

Jestli je ten věk pravda,tak všechna čest.A s nějakou cukrovkou bych se nezatěžoval. 🙂

Další odpovědi
briketka10

med a rafinované cukry se liší nejen v chemických vlastnostech, ale ve fyziologických účincích, okolnost sama, že med obsahuje invertní cukry a ušetří zeslabeným zažívacím orgánům dodatečnou práci s inverzí komerčních cukrů, je důležitým faktorem a významná výhoda,proto si můžete med dopřát a neobávejte cukrovky..

hanny 2

Vůbec se nestresujte a jezte na co máte chuť!V tomto věku si zasloužíte život užívat a ne se omezovat!

mosoj

Příčina onemocnění cukrovkou není konzumace sacharózy ( cukru) !!!!!

Navíc ho konzumujete tak malé množství že by jste to unesl i jako léčený diabetik.
Ano je to známá pravda že dlouhodobá konzumace medu prospívá zdraví ve všech směrech a přispívá k dlouhověkosti.

Jste si jist že diabetes nemáte ?

anonym

Dobrý večer. Pokud nemáte cukrovku z jiných zdravotních důvodů, potom věřte tomu, že po lžičce medu ke snídani ji nedostanete určitě.

pizlicka

supr,ja tu kavovou lzicku bastim kazdy den ke snidani take:-)je to prirodni cukr,nezatezujici slinivku,lehce vstrebatelny,cu­krovka nehrozi.

annas

Doplňuji odkaz k odpovědi briketky. Čkánek se jmenuje Med a cukrovka. Dovíte se v něm mnohem víc.
http://ovcsvpar­dubice.blog.cz/0805/med-a-cukrovka