Complex

Den otevřených dveří na střelnici umožňuje návštěvníkův si zastřílet ze skutečných zbraní?

Slepé či ostré náboje?

Odpovědi
Drap

Záleží na konkrétní střelnici, jaké stanoví podmínky

dubraro

Dobrá otázka na špatném místě. Budeš se muset zeptat na střelnici.
Osobně se ale domnívám, že nikdo nedá do ruky zbraň člověku, který nemá zbrojní průkaz.

Edison

Já vím… 🙂 Nechápu pojem „DOD na střelnici“ (možná někdy může mít střelnice akci, buď cenovou, nebo ve spolupráci s nějakým výrobce, distributorem a podobně). Poměrně běžně si lze normálně zastřílet na střelnici, samozřejmě ze skutečných ostrých zbraní a existují pro to pravidla, jak zákonná, tak provozní dané střelnice. Takže jen otevřít stránky střelnice a pročíst si jejich nabídky.

Edison

Dubraro se mýlí… Evidentně o tom vůbec nic neví. Jednak střelnice to mívají v nabídce, zákon to umožňuje… takže v zásadě není problém. Taky několik JEDNOTLIVÝCH případů „zneužití“ (sebevraždou) už proběhlo. Prostě ani člověk, kterej je u střelce přímo, osobně, na desítky centimetrů neudělá vůbec nic. A zdůrazňuji, že je úplně jedno, jestli dotyčný ZP má, nebo ne. A je úplně fuk, jestli to udělá pistolí, nebo skokem z mostu.