Jelda

Délka prac neschopnosti.

Dobrý den již 4 měsíc marodím a doktor mi chce ukončit neschopenku. Stále mám problémy s páteří jak při chůzi tak i v sedě i leže. Výsledek CT- L4/5 medialni protruse disku 3,5m, L5/S1 drobne osteofity 2mm promiforaminalne. Pracuji jako svařeč zámečbík a to je na páteř hodně namáhavé. Neměl by mě poslat před posudkového lékaře? Když mám stále problémy?

Nejlepší odpověď
tom004

Každý pacient,má právo,požádat o přezkoumání,u LPK.

Další odpovědi
fablen

nedejte se! Pokud byste byl uschopněn a šel do práce, za den, dva byste mohl být u lékaře opět a nedejbože i s horšími problémy.