snookerballs

Deli stříbrná! Gratuluji!

Tsk jen tak dál! Ať je další zlatý uživatel! :D

Nejlepší odpověď
Deli

Teda, to byl fofr! Jsem stříbrná tak minutu 🙂
Děkuji.
A otázka pro jiné stříbrné a zlaté: Znamená to, že si tu teď mohu začít hledat manžela??? 🙂

Doplňuji:
Děkuji Vám všem za krásná blahopřání, úplně jste mě dostali…! Posílám všem palečky a jsem tu s Vámi ráda 🙂

  • iv-, jsme ženské, tak se vždycky nějak domluvíme!

Další odpovědi
annas

I když gratulaci vložil někdo z méně známých uživatelů, nevadí.

Připojuji se, díky za otázky i odpovědi.

hanulka11

Milá Deli jen tak dál …
ty jsi jako uragán .
Tvé odpovědi plodné jsou
vždy k tázanému se donesou.
Otázek tvých se nebojíme
rádi na ně odpovíme.
Nyní pospěš – zlato čeká
je to zlato kočičí,
protože bude holčičí.

anonym

Dneska tedy neni muj den. ! 🙂
Minutu u pocitece po celem odpoledni a hned tohle .. !!
Ale ok , vzhledem k tomu , ze se jedna o damu , odpoustim. 🙂
Deli , blahopreji a tesilo by me , kdyby jsme se mohly i nekdy osobne setkat. 🙂

  • iv-

P.S. Ale pouze v pripade , ze mi nepolezete do zeli. :-p

tom004

Chtěl jsem být první gratulant,ale už jsem jednou dostal za uši,tak jsem raději počkal.:-)) Moc,a rád blahopřeji,a hurá do zlata.Dík za fajn otázky i odpovědi.
Co se týká manžela,klidně.

dědapetr

Připojuji se k velké gratulaci k dosažení stříbra.

kenyrts

Já bych rád pogratuloval,to je strašně moc bodů.

anonym

Congratulatin!! Hergot dneska je teda úroda, Deli, slušný a zasloužený výkon – od dubna, to mnohý nemá ani půlku.
Doplňuji:
Vítej v klubu VIP, stáváš se jeho ozdobou.
Už je nás 25×Au + 17×Ag = celkem 42.
To je slušný na to, že na slovenských Odpovědích je jediná led teprve bronzová.

Drap

Připojuji se ke gratulaci

anonym

Když se daří ,tak se daří,cesta ku zlatu je sice zdlouhavá,ale o to vzrušující každým dnem.Vím o čem mluvím a proto ti přeji k stříbru vše nejlepší a ku zlatu mnoho dobrých otázek i odpovědí!

P.S. Mne,jako za manžela vynech.Nevydržela bys se mnou 35 let! 🙂

Jikra

Já bych si dovolil taky pogratulovat.

led

Deli blahoželám a nech vaše odpovede sú také dobré ako známa cukrovinka.
PS.
informácia pre -iv-:
"Deli může odkazovat se na:
Střibrná, časem zlatá, uživatelka z odpovědi.cz
Lahůdky , druh potraviny – lahůdky, rychlé občerstvení (Spojené státy)
Dillí , hlavní město Indie
Deli , Eurovision Song Contest 2008 vstup Turecka
Deli (sultanát) , předchozí sultanate na severní Sumatra
Deli Serdang Regency , Regency v indonéské provincii Severní Sumatra
Budapest Déli nádraží
Deli (vojenské), zvěd v osmanské armádě

Doplňuji:
Dr.Axl, to je hrozné. Čím ďalej vaše výpočty zlyhávajú, sú zastaralé.
V slovenských Odpovediach nie som sama, aj Dudu je bronzový.
2× meraj, raz píš… 🙂

barnajka

Tsss.. a já zase gratuluju jako poslední. Doprkvančic už taky.. :))

Ale o co pozdnější, o to upřímnější: gratuluju ti, Deli, k povýšení a přeju šťastnou ruku při výběru manžela! Opravdu to nepodceňuj, jde o hodně ;)

Buď dál taková, jaká jsi – Odpovědím slušíš :)

casey

Deli, velka gratulace.
hledat si snad mohla i jako bronzova, nebo myslis, ze bez zlata by te nikdo nechtel?

anonym

připojuji se k gratulacím a snad budete do tří měsíců zlatá :)

anonym

Gratuluji Deli,moc a moc.

Berušinka

Gratuluju Deli!
Teď už jen zlato =) Určitě si ho zasloužíš, tvé odpovědi jsou jedny z nej – alespoň pro mě.

Andělé

Milá Deli 🙂,
moc mě těší,že Vám můžu pogratulovat k zaslouženému stříbru. Moc ráda si čtu Vaše otázky i odpovědi.Jste zajímavý člověk,přijde mi,že jste rozumná a vyrovnaná.
Přeju Vám do života jen to nej,lásku a štěstí v rodině.
Budte tu s námi co nejdéle:-)

pokazdejinak

já jsem zase u všeho pozdě :) ale to neznamená, že vám to míň přeju… moc gratuluju, tohle stříbro je opravdu zasloužené, těším se na další odpovědi ;)