Avatar uživatele
iwetax

Delfín- trhá vám to srdce?

http://www.no­vinky.cz/koktej­l/205738-delfin-chtel-ukoncit-sve-trapeni-v-zajeti-z-akvaria-vyskocil-na-podlahu.html

Chce se mi z toho brečet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Luss, aramah, rynek878 před 5008 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

Já už jsem na podobnou otázku týkající se zvířat odpovídal,čím jsem starší,tak tím hůře tyto záběry,kde se zabíjejí nebo jinak trápí zvířata snáším,pokud to stihnu,tak přepínám na jiný program,nebo se na tyto záběry vůbec nedívám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Všechny zvířata která žijí v zajetí trpí,pokud jim mi lidé neuděláme vhodné podmínky pro život. Takže je mi líto nejen delfína,ale všech zvířátek,které v zajetí trpí a nejsou spokojená.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Luss

Obecne nejsem moc zastancem akvarii a zvirecich atrakci, jako napr.cirkus. Chapu ucel ZOO, kdy dnes uz mnohe druhy v divoke prirode temer neexistuji a ZOO tyto druhy mnozi a vraceji zpet. Ale akvarium s delfiny a kosatkami, skakajicimi s balonkem na nose barvenymi obrucemi? – ne dekuji. Mela jsem to stesti, ze jsem videla velryby (keporkaky) v divoke prirode a videt takoveho tvora, kteremu patri svoboda oceanu zavreneho za plexisklem, by mi jak pisete, trhalo srdce. Jak jsem napsala vyse, pochopila bych to za ucelem zachrany ohrozeneho druhu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Je to strašně smutný. Taky bych z toho nejraději brečela. Všech zvířátek, které jsou v zajetí mi je strašně líto. Sice jsem ráda, že v ZOO potkám tolik hezkých zvířátek, ale když si uvědomím, že jsou vězněni jen pro oči lidí, je mi z toho špatně. Je to děsný. A když už si je teda berou do různých ZOO a Safari, měli by jim dát alespoň velmi podobné podmínky, které měli ve volné přírodě. Jenže oni je dají do stísněného prostoru a tam ať si žijou. Je to hrozný… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Souhlasím je to katastrofální čin, je mi jich líto.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

ja se mu ani nedivim… takový bazének pro tolik delfínů … všechny tyto podobné objekty (ZOO, oceanaria,…) by se meli zamyslet…meli by se nejspis prehodnotit normy pozadovaneho prostoru pro jedno zvire

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ach jo,to je moc moc smutný:-(.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fly

Je mi ho moc líto, především se mi hrnuly slzy do očí, když jsem viděla, jak se ostatní delfíni shlukovali k té stěně akvária a chtěji jít blíže k němu… Pokud je tamta nádrž jediná, v ekteré bydlí, pak jsou ti delfíni opravdu chudáčci. Je jich tam hodné, taková nádrž by byla malá pro dva, natož pro tolik delfínů… A o hloubce ani nemluvě. Delfín nemůže být šťastný v tak malé nádrži, to je jako držet tygra ve stodole… časem z té tísně zešílí… podobně to bylo i s delfínem… A také nemohl potkat jiné živočišné druhy, nemohl lovit… Mně by taky omrzel život pouze v domě, kde by mi strkali jídlo doslova pod nos a kde bych potkávala jenom ty stejné lidi, žádná zvířata, nikoho jiného. tomu delfínovi se moc nedivím, ale je mi ho doopravdy líto :(

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata