ivik

Dělená strava

Máte někdo zkušenost s dělenou stravou a daří se vám udržet váhu i potom, co jste ji přestali dodržovat?

Nejlepší odpověď
annas

Jsou různé názory na dělenou stravu. Informace si přečtěte na uvedené stránce..

Nelze pochybovat o tom, že některým lidem se podařilo zhubnout pomocí dělené stravy, ale příčiny jejich zhubnutí nespočívaly v tom, že by stravu dělili, ale v tom, že snížili příjem kalorií a zvýšili příjem zeleniny.

Já jsem držela různé diety (krátkou dobu i dělenou), zničila jsem si zdraví, proto se domnívám, že je třeba jíst všechno, ale s mírou. Nepřecpávat se sladkostmi, když tak jedině jíst hořkou čokoládu, nejíst příliš tučná jídla (bůčky, slaninu, škvarky) a na talíř si naložit menší porce a jíst 5× denně. Hodně pít.

Zdroj: http://www.pra­vidlahubnuti.cz/de­lena-strava

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, zkušenost s dělenou stravou mám.
Pokaždé si rozdělím na talíři zvlášť knedlíky, zvlášť zelí a zvlášť vepřové maso. Takto rozdělenou stravu s chutí naráz sním.

panenka

I když to nepotřebuji jeden čas jsem s kamarádkou která nechtěla hubnout sama držela dietu Dělená strava podle Lenky Kořinkové a můžu říct že to skutečně pomáhalo.Jedly jsme více zeleniny,ovoce,rybí maso… a moje kámarádka za jeden měsíc díky této stravě zhubla 10 kilo.Osobně si myslím že pokud se nebudete přejídat,budete dostatečně pít,trochu sportovat(jízda na kole,plavání,cvi­čení) tak by jste už pak přibrat neměla.

martina1

Nedržela a nikdy bych nedržela.Opravdu dělenou stravou se dá rychle a hodně zhubnout.Jde ovšem o nevyváženou stravu a většinu lidí,které jsem v poradnách měla možnost edukovat,po přechodu na plnohodnotnou stravu opět přibrala.Rychlé hubnutí neprospívá organismu.Půl kilo za měsíc je optimální a většinou se daří udržet dlouhodobý efekt.

Fallen Angel

Chcete-li opravdu zhubnout, držte Diabetickou dietu. Je to naprosto vyvážená strava. Hubnete setrvačně a „jojo efekt“ nenastane.

BENYTA

S dělenou stravou od Lenky Kořínkové jsem se seznámila před lety,po pečlivém prostudování jsem zjistila,že už bych si nemohla pochutnat na rohlíku nebo chlebu s máslem,tudíž jsem jí nikdy nedodržovala.
Chtěla jsem to dělat pro zdraví,hubená jsem byla dost.
Dnes si DĚLÍM jako Miroslavst 🙂