Avatar uživatele
ivik

Dělená strava

Máte někdo zkušenost s dělenou stravou a daří se vám udržet váhu i potom, co jste ji přestali dodržovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA před 5045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Jsou různé názory na dělenou stravu. Informace si přečtěte na uvedené stránce..

Nelze pochybovat o tom, že některým lidem se podařilo zhubnout pomocí dělené stravy, ale příčiny jejich zhubnutí nespočívaly v tom, že by stravu dělili, ale v tom, že snížili příjem kalorií a zvýšili příjem zeleniny.

Já jsem držela různé diety (krátkou dobu i dělenou), zničila jsem si zdraví, proto se domnívám, že je třeba jíst všechno, ale s mírou. Nepřecpávat se sladkostmi, když tak jedině jíst hořkou čokoládu, nejíst příliš tučná jídla (bůčky, slaninu, škvarky) a na talíř si naložit menší porce a jíst 5× denně. Hodně pít.

Zdroj: http://www.pra­vidlahubnuti.cz/de­lena-strava

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, zkušenost s dělenou stravou mám.
Pokaždé si rozdělím na talíři zvlášť knedlíky, zvlášť zelí a zvlášť vepřové maso. Takto rozdělenou stravu s chutí naráz sním.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

I když to nepotřebuji jeden čas jsem s kamarádkou která nechtěla hubnout sama držela dietu Dělená strava podle Lenky Kořinkové a můžu říct že to skutečně pomáhalo.Jedly jsme více zeleniny,ovoce,rybí maso… a moje kámarádka za jeden měsíc díky této stravě zhubla 10 kilo.Osobně si myslím že pokud se nebudete přejídat,budete dostatečně pít,trochu sportovat(jízda na kole,plavání,cvi­čení) tak by jste už pak přibrat neměla.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Nedržela a nikdy bych nedržela.Opravdu dělenou stravou se dá rychle a hodně zhubnout.Jde ovšem o nevyváženou stravu a většinu lidí,které jsem v poradnách měla možnost edukovat,po přechodu na plnohodnotnou stravu opět přibrala.Rychlé hubnutí neprospívá organismu.Půl kilo za měsíc je optimální a většinou se daří udržet dlouhodobý efekt.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

Chcete-li opravdu zhubnout, držte Diabetickou dietu. Je to naprosto vyvážená strava. Hubnete setrvačně a „jojo efekt“ nenastane.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

S dělenou stravou od Lenky Kořínkové jsem se seznámila před lety,po pečlivém prostudování jsem zjistila,že už bych si nemohla pochutnat na rohlíku nebo chlebu s máslem,tudíž jsem jí nikdy nedodržovala.
Chtěla jsem to dělat pro zdraví,hubená jsem byla dost.
Dnes si DĚLÍM jako Miroslavst 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek