greycell

dělej co myslíš, mi je to jedno!

Doplňuji:
šlo o expr.vyjádření, když je něco snadné, brzy bude i v křížovkách

Nejlepší odpověď
mosoj

Jenom doplním, že jsi ode mě dostal palec před tím doplněním odpovědi. To se neospravedlňuji tobě, ale všem které jsi nazval pí … !!

Další odpovědi
Wang

Dělej, co myslíš, je mi to jedno!

annas

Mám stejný názor jako mosoj, rovněž jsem dala palec před doplněním neslušného a urážejícího dodatku. Bohužel, palec nejde smazat.

Jde sice o expresívní vyjádření, ale v negativním slovo smyslu – je to vulgarismus… Tyto výrazy určitě nepatří na veřejné stránky…

O čem to svědčí?