Avatar uživatele
ReHu

Děláte si ve vaně pohodičku? Pitíčko, dobroty, čtení, TV, …

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, BEAES, Mili @ před 4875 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Jo jo , tato otázká má obrovský přínos pro zvyšování úrovně znalostí.
Je to spíš drb. Tak co to dělá v otázkách ?

Koukám jak jsem vyprovokoval všechny čestné uživatele. Jednou tady někdo napsal, že se každý znemožní sám. To se týká samozřejmě všech, sebe z toho nevylučuji.
Ale když někdo takovouto „otázku“ označí jako užitečnou má to velkou vypovídající hodnotu! S tím nic nenaděláte.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
janek66

Pohodička-teplá voda,hudba,pi­tí,občas si dám i „dvacet“,ale stalo se mi že po probuzení jsem měl na těle přetištěny noviny které jsem četl.Teplá voda a tiskařské barvy nejdou k sobě.Mohl jsem dělat reklamu jednomu bulvárnímu plátku.Ještě že to šlo umýt.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
BEAES

Ano a velmi ráda, většinou si na rohu vany zapálím svíčku a čtu si nějaký časopis pro ženy. Pití si k vaně nosím vyjímečně. Také ráda ve vaně poslouchám rádio.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Ne.To většinou dělám až vylezu z vany :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
myšpulín

Pohodičku ano, ale bez pití, dobrot a čtení 🙂
Mě stačí jen plná vana vody a voňavé relaxační koupelové pěny a jsem moc a moc spokojená, prostě úžasný relax.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Dělal bych si, kdyby v téhle lokalitě nebyla voda pověstně drahá. Takže jednou za uherskej rok … taky u toho nic mít nemusím, stačí olej, pěna a maximálně muzika…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano dělám na vaně mám položenou vždy kávu,vodu a poslouchám své oblíbené rádio s písničkami.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Kropítko , to jste smázla vy, nebo nějaký bůh na druhou ?

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já bych si toho ani nevšiml, ale ta odpověď mně zmizela přímo před očima.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Nějaký bůh. Administrátor to nebyl. Byl to někdo z klubu rebelů, někoho se dotklo, že jsem otázku označila jako názor. Myslím, že je lepší napsat, že je to názor, než otázku smazat.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Kropítko, před dvěma dny rovněž někdo smazal otázky, zda se někomu podařilo získat za 3 hodiny 600 bodů (nevím přesné znění, jen jsem otázku zahlédla). Další byla smazaná anketa, zda jde Miroslavovi o body – odpověděla jsem jako jediná ANO, protože jsem si všimila (stejně jako tazatel), že Miroslavovi přibyly body – dnes jsou to asi 3000.

Neměří se všem stejně.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

a nemáte to fuk, dyť už je zlatej…

před 4874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Quentosi máte pravdu, no prostě mu někdo dobodoval odpovědi. Až s tím dotyčný/á skončí, tak už nebude mít co bodovat. Je to jen přehled za 30 dní, tak co. Já bych to taky nehrotila. Teda, ale muselo to zabrat spoustu času a úsilí. Klobouk dolů, to se musí nechat. Tady je asi někdo hodně zamilovaný.

před 4874 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Dnes má miroslavst počet bodů za posledních 30dní 6291. Nepamatujete si někdo kolik měl včera. Balo to 5 xxx ale nevím kolik.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

Ale měří,měří, ale záleží na tom, kdo to měří. Věřím, že ani tam to nesmazal admin..

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

A jak se to udělá aby se ta otázka smazala ?

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Opravuji odpověď .

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Mosoji, když jste stříbrný, můžete kliknout u odpovědi na nepatrný nápis – Nahlásit závadnou odpověď. Hotovo.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Hned vedle bodování.

před 4875 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek