jirka F

Děláte si teď, když někam jedete, něco na zahřátí – čaj, kafe nebo něco jiného?

Já dnes do práce jsem si udělal teplý čaj na zahřátí.

Odpovědi
Ametyst

Jedině horký čaj. Trpím, když je všechno pohostinství zavřené. Když jsem jela s autem do servisu do města, jela jsem domů taxíkem, a zpátky vyzvednout auto zase taxíkem.

Kepler

Spíš, když odněkud přidu domů. Většinou čaj s rumem, nebo kafe.

autacek

Dnes když jdu na procházku, dám si něco teplého k pití u „hladového okna“, abych podpořil přežití gastronomie. Většinou je to ale za bezmála 50 korun takový hnus, že se dvakrát u stejného okna nestavím.

Kelt

Ráno začínám vodou s citronem, potom kávu. Právě jsem se vrátil z nákupu a hned jsem si vařil kávu.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

cochee

Teplota nápoje u mě nerozhoduje o tom, jestli je to na zahřátí nebo ne. Běžně piju i v tomto období (neustále, teď i v létě, stále dokola pendluju mezi kanclem a exteriérem) chlazené pití z lednice. Podle zajímavé teorie, že v létě se nejlépe ochladíme teplým nápojem, tak by to mělo v zimě fungovat naopak, tedy že se zahřejeme nápojem studeným :)