hanulka11

Děláte si podzimní výzdobu?

Popř.jakou ,z čeho?

Odpovědi
bigbít

Nikdy jsem to nezkoušela, ale je to zajímavý nápad…asi bych to nepřeháněla, jako dávat vydlabané dýně a kopírovat tak USA, ale takové sušené kytky, šípek, barevné listí apod…to by bylo určitě pěkné…

verka

Ano dělám. Motám z listí růžičky a vážu je do kytic. Sice to po čase uschne, ale vydrží to jako suchá vazba. Pak si venku kolem dveří vytvářím zátiší s dýněmi a podzimními květinami. Na dveře pletu věnečky z pediku.
Jak vyrazím do přírody, vždy si donesu nějaké podzimní plody a ty přidávám do vazeb.

Marc

U nás doma se vždy na podzim vyrábí ozdobný podzimní věnec.
Podobné jako jsou ty vánoční/zimní, jako základ se používá věnec „upleten“ ze slámy nebo sena. A na něj se připevňují různé podzimní přírodniny :). (šípek, vlašské ořechy, kukuřičky, různé listí ze stromů, kaštany, makovice, atd..) a máme jej na vstupních dveřích.
(V odkazu obrázek z internetu)

Zdroj: http://media.no­vinky.cz/145/1914­56-gallery1-1ufq0.jpg

hanjimka

Do staré a prasklé keramické mísy zapichuji do písku a mechu různé větvičky.Ať jehličnaté nebo třeba jen modřínové se šiškami,větvičky šípku,slaměnky,dá­vám i kaštany a traviny.Prostě co natrhám po zahradě,lese nebo najdu na louce.Naposledy jsem šla z lesa sice bez hřibů,ale zato s plnou náručí větví a kytek.V košíku byly šišky a šípky a kůra a mech.Asi radost pohledět.
Ale u dveří to pak vypadá nádherně.