poa.li

Děláte si občas násilí? V jaké oblasti? Díky…

Přeji příjemný čas…

Nejlepší odpověď
Andělé

Stojí mě hodně násilí,abych ráno vůbec vylezla z postele…
A také nejíst sladké,ale v tom jsem slaboch,je to moje droga..

Další odpovědi
Drap

Dělám, každý den, abych omezil kouření. Násilí , nenásilí moc to zatím nepomáhá.

fcoop

To je jako co?
Sadomaso?

fablen

někdy si dělám násilí s autem aby jelo rychleji – hlavně do kopce (oblast: nervy)
u zubaře je mi násilí děláno (oblast: dutina ústní)

Ale někdy si násilí žádné nedělám a pokud to nehoří, tak co mohu udělat hned, odložím na zítřek.

venkovan

Ano – tluču se přes ruku šmátralku když se chce šmátrat v ledničce.

veruska

Ano,mám ten pocit celý pracovní týden.