cappuccino

Delate si ke grilovanemu masu domaci tzatziki?

Je to jednoduche na pripravu a chutna velice dobre. Vsichni mi znami, co ochutnali to domaci, hotove uz nekupuji!

1 salátovou okurku
Svazek kopru
Česnek
200 g řeckého jogurtu
Sůl
pepř
Olivový olej (1–2 PL)

Odpovědi
zjentek

Děkuji za optání. Oni mně to stejně smažou, ale ne, nedělám, spíše udělám ke grilovanému halloumi, případně s melounem, když nechci tzatziki, bo maso jako takové není pro stravování člověka vůbec vhodné, je šíleně drahé a především krutě zabíjí zvířenu a tahle skutečnost taky hodně prozradí o míře pýchy a nadřazenosti toho kterého konzumenta. Takže není třeba se zajímat o vzdělání člověka, stačí se podívat, co a jak jí a máme docela jasno. Nic se neutají, neututlá. Ani existence zákonů PRAVDU nezakryje. Děkuju, že jsem tě nenas.ral, bo's inteligen­tní dáma.😬

iceT

Stačí mi okurkový salát se zakysanou smetanou nebo jogurtem.

Filip84

Já, v pravdě, ani nevím, že se to prodává hotové. 😂😅

Ne, nejím to. Jednoduché! 😃

Drap

Jen vyjímečně

cappuccino

@zjentek: tzatziki se da jist i s bramborami nebo se zeleninou.
Ze ty nejis maso a mas na to svuj nazor, me nemuze nastvat!!
Jen si nemyslim, ze konumace masa a vzdelani maji neco spolecneho.
howg