Děláte si ještě doma někdo škubánky?

S čím je máte nejraději?
Nebo jen samotné pokapané sádlem?
Taky druhej den použiju na placičky,je to fakt žrádýlko.
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
annas

Je to spíš české jídlo. Na Hané se škubánky nevařily. Ale jednou jsem je ochtunala u známé, takže je občas dělám s mákem, pokapané máslem, sádlo nemůžu.

Kolik štouchů do kucmouchu? Pět nebo sedm? 🙂

Další odpovědi
Magix.cz

Jo jo, občas. Já nejraději jen maštěné a osolené. Co nesním, druhý den opeču jako placičky. Moc mňamka :D

Frogman

Jo, kucmoch je výborný. Nejraději ho mám s osmaženou strouhankou s cukrem nebo s cukrem a mákem, podle toho, na co mám chuť. :)

štamgast

Jo, ale jenom z prášku (Amyl z Kauflandu za pár šestek) a vždycky je sypu cukrem, mákem a polévám máslem.

Drap

Tak asi 3× za rok. Nejraději s mákem.