Děláte si doma Empanadas?

Chci se o toho pustit.Máte někdo svůj vlastní oblíbený recept?
Díky za rady.
http://www.la­buznik.cz/recep­t/empanadas-z-mexika/
Můžu teda dodat,že je to skvělá bašta,dal jsem si s tím tu práci a udělal ho s hovězím,oli­vama,cibulí a chilli,pak trochu sýra,kuřecí maso,trochu rajčat z pixly,ten koriandr tam dělá svý,sůl atd,fakt je to dobrý.

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělám a dělat nebudu.

Další odpovědi
iceT

Nedělám,jednou jsem dělala burek,mě chutnalo,ale chlapovi jsem se nezavděčila…

ReHu

Kupuju tortily placky a ty plním mas.směsí.
Je to rychlý a jednoduchý.

anonym

Fotečku jsi nezhotovil? Škoda, rád se dívám na hotová jídla

anonym

Nevím proč zmizla táto odpověď z hlavní strany ?
barbakan
Odpověděl/a – 6.srpen 17:54
Na to, že recept byl vložen před více než 11-ti lety, shlédlo ho 24429 lidí a jen 3 kladné ohlasy … Nic moc!
Jinak ti přeji dobrou chuť a dej vědět jak jsi dopadl!

anonym

Drape,ty musíš bejt dobrej vrčoun viď?