Avatar uživatele
Kepler

Děláte občas noční revize lednice?

Prý to patří k častým zlozvykům.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 2148 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Kdyby jen noční!! (i když – u mne to asi není zlozvyk, ale způsob denního režimu) Každopádně do lednice lezu při každé vhodnější příležitosti – co kdybych tam našel něco, co jsem přehlédl? ;) :)

Obvykle ale najdu leda tak suché z nosu. (tím myslím nic, na co bych mohl mít aktuálně chuť) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
da ny

„Luxuji“ v lednici i ve špajzu pravidelně, několik dní v týdnu (ve vlastním zájmu a pro zdraví). Zejména, když chodívám na kutě mezi půl jednou a druhou hodinou ranní..
Pro jednoho zlozvyk, pro mne doporučení… :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mc Merkurion

… ne, jsou věci, které dělám pravidelně, holt pořádek muší bejt, jak říkával Švejk …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Bohužel nejsem výjimkou, ale častější je u mne návštěva spíže. Hledám vždy „něco dobrého“ (nejčastěji sladké, to já tuze ráda) 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Někdy ano, ale nehledám tam sladkosti, ale něco „z masa“. Bohužel pro někoho je světlo v lednici jeho jediným světlem v životě. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kalim_YT

Moc často ne, ale jednou za čas je to zdravé :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hlavně nevím, kdo sem na web leze, nicméně- nevím, možná náměsíčný, nevím o tom, TO NE JÁ!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Treba skontrolovať, či neskončila záruka niektorej potraviny… a cez deň na to nie je čas.
Prepáčte, pýtate sa na reviziu, nie presun potravy z úložného boxu ladničky do úložného boxu žalúdka, však?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jako Vůbec

Spíš mrazáku,bývají tam uložené pravé ruské zmrzliny s rozinkami a těm já neodolám :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

led: myslel jsem revizi jako kontrolu obsahu ledničky, kdyby se tam náhodou našlo něco dobrúčkého. V tom případě by to šlo okamžitě do žaludečního boxu. Ale revizi izolačního stavu tohoto elektropřístroje, bych rozhodně v noci nedělal, ani sobě, ani jiným za úplatu. Taky proto, že to vůbec neumím.

před 2148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Dobrú chuť!

před 2148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

alien: někdy to je užitečné, já jsem tam jednou našel klíčky od bytu.

před 2148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

To máš ještě dobrý. Já jsem nedávno celkem nepochopitelně z roztržitosti místo doleva zatočil doprava. Bylo my to „trochu“ podezřelé, ale nevěnoval jsem tomu pozornost – znáš to, když člověk je HODNĚ zamyšlen… A vesele se sprchoval dál až do doby, kdy do sprch napochodovala četa bábrlinek, která ve vedlejším bazénu měla rehabilitační plavání.

Tywoe – to už NIKDY nechci zažít! No málem mě odvedli benga v klepetech, nekecám! Věř mi – proti tomu jsou klíče v lednici úplný čajíček! :D :D :D

před 2148 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek