Kepler

Děláte občas noční revize lednice?

Prý to patří k častým zlozvykům.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Kdyby jen noční!! (i když – u mne to asi není zlozvyk, ale způsob denního režimu) Každopádně do lednice lezu při každé vhodnější příležitosti – co kdybych tam našel něco, co jsem přehlédl? ;) :)

Obvykle ale najdu leda tak suché z nosu. (tím myslím nic, na co bych mohl mít aktuálně chuť) ;) :D :D

Další odpovědi
da ny

„Luxuji“ v lednici i ve špajzu pravidelně, několik dní v týdnu (ve vlastním zájmu a pro zdraví). Zejména, když chodívám na kutě mezi půl jednou a druhou hodinou ranní..
Pro jednoho zlozvyk, pro mne doporučení… :D

Mc Merkurion

… ne, jsou věci, které dělám pravidelně, holt pořádek muší bejt, jak říkával Švejk …

Malvína

Bohužel nejsem výjimkou, ale častější je u mne návštěva spíže. Hledám vždy „něco dobrého“ (nejčastěji sladké, to já tuze ráda) 🙂

marci1

Někdy ano, ale nehledám tam sladkosti, ale něco „z masa“. Bohužel pro někoho je světlo v lednici jeho jediným světlem v životě. 🙂

Kalim_YT

Moc často ne, ale jednou za čas je to zdravé :D

zjentek

Hlavně nevím, kdo sem na web leze, nicméně- nevím, možná náměsíčný, nevím o tom, TO NE JÁ!

led

Treba skontrolovať, či neskončila záruka niektorej potraviny… a cez deň na to nie je čas.
Prepáčte, pýtate sa na reviziu, nie presun potravy z úložného boxu ladničky do úložného boxu žalúdka, však?

Jako Vůbec

Spíš mrazáku,bývají tam uložené pravé ruské zmrzliny s rozinkami a těm já neodolám :)

Kepler

led: myslel jsem revizi jako kontrolu obsahu ledničky, kdyby se tam náhodou našlo něco dobrúčkého. V tom případě by to šlo okamžitě do žaludečního boxu. Ale revizi izolačního stavu tohoto elektropřístroje, bych rozhodně v noci nedělal, ani sobě, ani jiným za úplatu. Taky proto, že to vůbec neumím.

led

Dobrú chuť!

Kepler

alien: někdy to je užitečné, já jsem tam jednou našel klíčky od bytu.

aliendrone

To máš ještě dobrý. Já jsem nedávno celkem nepochopitelně z roztržitosti místo doleva zatočil doprava. Bylo my to „trochu“ podezřelé, ale nevěnoval jsem tomu pozornost – znáš to, když člověk je HODNĚ zamyšlen… A vesele se sprchoval dál až do doby, kdy do sprch napochodovala četa bábrlinek, která ve vedlejším bazénu měla rehabilitační plavání.

Tywoe – to už NIKDY nechci zažít! No málem mě odvedli benga v klepetech, nekecám! Věř mi – proti tomu jsou klíče v lednici úplný čajíček! :D :D :D