Hlada

Děláte někdo intradenního finančníka?

Mám základní informace z literatury, je možnost koupit si kurz a zapojení do trhu. Vypadá to zajímavě. Rád bych ale získal také informace z druhé strany, tedy od někoho, kdo to osobně provozuje. Je tu někdo takový? Děkuji.

Nejlepší odpověď
kazisvět

Sám jsem intraday trading aktivně nikdy nedělal, ale znám docela dost lidí, co to zkoušeli. Všichni už dávno přestali a byly to zhruba 2 skupiny:

  1. z počátku udělali pár dobrých dnů se zajímavým ziskem, ale během někokolika měsíců přišli na to, že ztráty jsou větší než zisky
  2. nešlo jim vydělávat ani z počátku a tak během několika dnů skončili

Pokud nechcete dělat intraday trading opravdu profesionálně, tak na něj raději zapomeňte.