arygnoc

Děláte (konzumujete) i teď v létě (teda – grónskem létě) …

majonézové saláty?
Nebo máte obavy ze salmonely?

Nejlepší odpověď
salsa verde

ano kupuji, mám ale osvědčený krámek kam na taková jídla chodím, a dokonce prodávají svoji majonézu na váhu a ta teda je…mňam. koupila jsem ji i na bram salát na vánoce a známí které jsme pozvali na večeři byli uneseni.

Další odpovědi
anonym

Proboha,co já, za ta léta co žiju, sežral salátů a různých dobrot z majonézy a ještě jsem se nepotento!

Tak žádné obavy nemám!

fcoop

Pokud mi salát neběží radostně v ústrety,nebojím se.

Lisbeth

Ano, ale pouze v obchodech kam chodím často a pamatuji si co měli včera 🙂

hanulka11

občas si saláty uděláme s tatarkou /máme jí radši než majolku /, ale hotové v obchodě nekupuji

anonym

Nemám je moc ráda,občas jsem koupila z lenosti vlašák na chlebíčky.Obavy bych neměla.Jinak si je dělám doma sama i ten vlašák s majolkou,někdy udělám majonézu ,jak se mi chce a kolik mám času.

tom004

Léto,neléto,sním všechno,a ještě žiju. :)

HOMER

Tak nějak té helmansce důvěřujeme,že je čistá.Ale hotový salát,a to nejen s majonézou,který se prodává v různých kantýnách ap. bych si nedal.Prostě tomu nevěřím..

GM

Majonézové saláty konzumujeme, ale jen doma vyrobené, i majonézu doma vyrobenou.