Avatar uživatele
Rokio

Děláte kliky? Pokud ano, kolik děláte denně kliků? Kolik dokážete udělat najednou kliků?

Já dělám v průměru 20 kliků denně. Najednou dokážu udělat až 15 kliků. Dělám samozřejmě pánské kliky, ale musím se přiznat, že dříve jsem dělal dámské kliky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1820 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… pohybu mám v práci i doma dost, takže nepotřebuju takto blbnout … ale tento počet je k smíchu …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nedělám. Jsem rád, že se vůbec pohybuji i bez kliků

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Když jsem ještě chodil kondičně běhat, tak na cca 10–15 km, tak jsem běh prokládal kliky. Za trasu jsem jich udělal různě, tak 6 × 30. Pracoval jsem ve směnném provoze i na nočních směnách, nicméně jako blbost jsem to nikdy nepovažoval. Nakonec bylo nás vícero, co si takto udržovali fyzickou kondici.
Skončil jsem tak kolem 50. Zdraví nedovolilo!!!! Nyní jsem již jenom tlustý!! ( ale v žádném případě bez pohybu!!) a tak chodím alespoň do sauny.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Už dávno ne. Ale když jsem je ještě dělával, tak bych se tvým 15ti ze srdce vysmál. Holt je třeba o5 zavést základní vojensku službu. Já myslel, že bereš důchod na hlavu a ty jsi invalidní i FYZICKY? ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví