Avatar uživatele
151kbar151

Děláte jednou týdně údržbu PC pomocí programů?

Jako čištění registru, nepotřebných souborů, defragmentace disků, kontrola disků, test antivirem atd… Já to dělám.
Doplňuji:
No jo, že každý týden ne, ale v těch programech je napsaný doporučuje se týdenní skenování, tak to tak dělám, když jsem to tak nedělal a rozjel jsem CCleaner asi po 3. měsících tak mi našel 20000 nepotřebných souborů o velikosti 405mb

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? baghira před 4626 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Snad každ den používám CCleaner

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Záleží jak je PC zaměstnán – většinou čištění a kontrola stačí měsíční a defrag cca půlroční i delší.
Alespoň taková je moje zkušenost, všeho moc škodí !
Ke tvému doplnění:
Dobrá, našel ti toho hodně a vyčistil. No a co? Pokud už měls ale zpomalený PC, čisti tedy častěji 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

ne.

jednou začas. Jenom u woken, u ubuntu nemusím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Každý den používám CCleaner a jednou do měsíce dělám Defragmentaci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MrGandy

Defragmentaci dělám jednou za čas. Nepotřebné soubory samozřejmě vymažu a dávám si pozor na zbytečnosti v PC.

Ale rozhodně to nedělám jednou týdně.

Existujou i lidi, kteří nestáhnout program, protože jim antivir hlásí, že je tam vir…, i když není a je to jen tak označené…, toto už považuji za nemoc.

Už dvakrát mi zablokovali internet kvůli nějaku spamu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Na PC mám Ubuntu Linux, takže nic z toho dělat nemusím. Čas od času proběhne při spuštění kontrola disku – to je vše.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

tydne ne. jednou za cas projedu pc na spyware, jeste za delsi cas defregmentaci.
Jinak v antiviru mam naplanovane ulohy na rychly sken 2× tydne, full 1× mesicne (prece jen 12TB dat nejaky cas zabere).
Na rizikove stranky chodim radeji z linuxu ve virtualu (vmware).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

vubec ne :D
defragmentaci disku jsem nedelala nikdy,nejak se to bojim zmacknout, ale antivir ma tydenni scannovani a jednou mesicne uplny test systemu. A kdyz se mi Google Chrome zda prilis pomaly, tak vymazu cookies a historii a tak, to je vsechno

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek