151kbar151

Děláte jednou týdně údržbu PC pomocí programů?

Jako čištění registru, nepotřebných souborů, defragmentace disků, kontrola disků, test antivirem atd… Já to dělám.
Doplňuji:
No jo, že každý týden ne, ale v těch programech je napsaný doporučuje se týdenní skenování, tak to tak dělám, když jsem to tak nedělal a rozjel jsem CCleaner asi po 3. měsících tak mi našel 20000 nepotřebných souborů o velikosti 405mb

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Snad každ den používám CCleaner

Další odpovědi
www

Záleží jak je PC zaměstnán – většinou čištění a kontrola stačí měsíční a defrag cca půlroční i delší.
Alespoň taková je moje zkušenost, všeho moc škodí !
Ke tvému doplnění:
Dobrá, našel ti toho hodně a vyčistil. No a co? Pokud už měls ale zpomalený PC, čisti tedy častěji 😉

arygnoc

ne.

jednou začas. Jenom u woken, u ubuntu nemusím.

panenka

Každý den používám CCleaner a jednou do měsíce dělám Defragmentaci

MrGandy

Defragmentaci dělám jednou za čas. Nepotřebné soubory samozřejmě vymažu a dávám si pozor na zbytečnosti v PC.

Ale rozhodně to nedělám jednou týdně.

Existujou i lidi, kteří nestáhnout program, protože jim antivir hlásí, že je tam vir…, i když není a je to jen tak označené…, toto už považuji za nemoc.

Už dvakrát mi zablokovali internet kvůli nějaku spamu.

baghira

Na PC mám Ubuntu Linux, takže nic z toho dělat nemusím. Čas od času proběhne při spuštění kontrola disku – to je vše.

casey

tydne ne. jednou za cas projedu pc na spyware, jeste za delsi cas defregmentaci.
Jinak v antiviru mam naplanovane ulohy na rychly sken 2× tydne, full 1× mesicne (prece jen 12TB dat nejaky cas zabere).
Na rizikove stranky chodim radeji z linuxu ve virtualu (vmware).

Ella

vubec ne :D
defragmentaci disku jsem nedelala nikdy,nejak se to bojim zmacknout, ale antivir ma tydenni scannovani a jednou mesicne uplny test systemu. A kdyz se mi Google Chrome zda prilis pomaly, tak vymazu cookies a historii a tak, to je vsechno