Avatar uživatele
janek66

Děláte jablka pečená jen tak v troubě?Co dobrého do nich dáváte?Myslím do díry po vykrojeném jadřinci.

Já si zrovna na jednom pochutnávám, dal jsem dospodu povidla, ořechy, hrozinky a ucpal borůvkovou marmeládou.A hlavně upekl v „poctivé“ troubě dřevem rozpálené v krbových kamnech.Jsou moc dobrá.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? anonym, terry, johana 56, hanulka11, anonym, Nikkol, Pájo, Wang, MA-SU-KA před 4561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Nikkol

Já jsem si nedávno nakrájela jablka na plátky, opekla na grilovací pánvi posypala skořicí a pak na talíři přelila vaječnym koňakem. Mňam

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Já je peču na pekáči v troubě tak dvě…
…v omastku rozkrájená na čtvrtky…
a dávám k nim pro chuť jedno celé (středně velké) kuře, které s nimi upeču dozlatova…
;) jablka potom nic moc, ale to kuře!!! :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Dávám to,co ty,někdy mám v lednici nugetu,jen přidávám vločku máslíčka.A co je eňo,trošku brusinkového kompotu.Tu tvou troubu nemám,tiše závidím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Nedělám, ale asi začnu 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

já je dělám na pánvi podusím podlitá červeným vínem, dovnitř dám pikantní džem/brusinky, rybíz/ pár rozinek namočených v rumu a pak je na talířku přeliji vanilkovým pudinkem- někdy posypu ořechy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek