Avatar uživatele
Adam Mech

dělání to prstama během nemoci

Dobrý večer, rád bych se zeptal zda můžu udělat partnerce dobře pomocí prstů když mám angínu. jestli něco nechytí. děkuji

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? paul1, zjentek před 1690 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Protože se angína šíří na delší vzdálenost, než kam dosáhneš, nejspíš ji chytí.
Kup ji raději náhradní baterie.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Seš kontaminovanej tak neblbni a drž půst! Ona taky. Nenáí to sranda, zvláště když v našich zeměpisných šířkách pomalu začínají „jakoby“ tropy. A v těch se daří kdejaké breberce! A navíc nikomu není jasný, jak kterej bacil v tý který části těla zmutuje a na co! Já bych s angínou neriskoval, chjo, neprstil bych.

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Měla by mít rozum hlavně ona, když už ho nemáš ty. Týden to snad přežijete.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Podle zjištění odborníků jsou naše ruky nejznečistěnější částí našeho těla, jsou např. o polovinu více znečistěné, než řitní otvor
Doplňuji 25.08.2019 -reakce na diskuzi (geOrge):
Já jsem to také netušil. Říkal to nedávno odborník, který byl u Šípa v jeho pořadu Všechnopárty. Na You Tube to ještě není. Byl to hydrobiolog, jméno jsem zapoměl. Ruce jsou trvale znečistěné i po normálním umytí. To by jsme si museli ruce umývat jako chirurgové před operací – několik desítek minut drbat kartáčkem a potom opláchnout v desinfekčním roztoku.

Zdroj: Všechnopárty

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

paul1: nebudu si představovat jak na to ti údajní odborníci přišli, ale něco mi říká, že při tom měli prst pravé ruky v p*deli druhého a prst levé zkoumali pod mikroskopem 🙂 … a teď trochu vážně, ty se u před tím důkladně nemyješ ? Tak to teda chudák holka.

před 1689 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paul1

Tak konečně jsem se trefil na to vysílání Všechnopárty, kde byl ten hydrobiolog. Jmenuje se Petr Jan Juračka. Tu je link:
https://www.ces­katelevize.cz/po­rady/100909259­08-vsechnoparty/216522161­600026/video/490698

před 1573 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
paul1

Já jsem to také netušil. Říkal to nedávno odborník, který byl u Šípa v jeho pořadu Všechnopárty. Na You Tube to ještě není. Byl to hydrobiolog, jméno jsem zapoměl. Ruce jsou trvale znečistěné i po normálním umytí. To by jsme si museli ruce umývat jako chirurgové před operací – několik desítek minut drbat kartáčkem a potom opláchnout v desinfekčním roztoku.

před 1678 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek