HelpMine

Delam ukol do skoly ve wordu 2003 a vubec me to nevklada obrazky…

teda vklada ale spatne a nejdou presunout a tak mi to nejde rozmistit po cele strance protoze je mam vsechny v sobe poradte pls dik

Nejlepší odpověď
zzzzz

Nevkládej je najednou, vždy napiš text pak řádek místa, obrázek, řádek místa atd. lepší je Word 2007 dá se na pár dní stáhnout zdarma.