Lol*

Dělám něco špatně? – HUBNUTÍ

Hubnu a nějak se mi to hubnutí „zastavilo“. Nejsem tlustá,než jsem začala hubnout moje BMI bylo 21,0 ,dříve jsem jedla nezdravě a hodně, hlavně večer, ale mám rychlé spalování a díky tomu jsem nikdy nepřibrala. Potom jsem se ale rozhodla pro změnu. Po 14 dnech hubnutí jsem zhubla 2 kila, dnes je to ale 31 den a já jsem už nic dalšího nezhubla. Čím to je? Jím zdravě, často, malé porce, vyvážená strava a prostě nic! Také se mi tak trochu zpomalil metabolismus…Ne­tušíte čím to je? Děkuji:) (Moje nynější BMI je 20,3)
Doplňuji:
Jím 6× denně, snídaně-svačina-oběd-svačina-1.večeře-2.večeře
I sportuju, chodím jednou týdně na jumping a občas si doma hodinu zacvičím (protahování a pak posilovací cviky na všechny problémové partie)až bude hezky začnu běhat. Doufám, že se to jen zpomalilo, protože jíst míň než teď už bych začala hladovět.

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš se u toho taky hýbat, jinak to nepůjde. Malé porce jsou nesmysl. Jez minimálně 5× za den, pravidelně a dej si kolik sníš. Pokud tělu budeš dávat málo, tak si tělo šetří na horší časy. Podstatou hubnutí neni nejíst !

Další odpovědi
www

Málo informací, prohlédni proto internet:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=Jak+s­pr%C3%A1vn%C4%9B+hub­nout&client=ms-opera-mini&channel=new&gws_­rd=cr&hl=cs&

zzzzz

Normální BMI je kolem 20 až 25. Co chceš ještě hubnout? Nic nehubni, začni se hýbat, pokračuj ve zdravé stravě a uvidíš, že se postava zpevní, tím bude vypadat hubenější. Na váze by si ale míň než BMI 20 mít neměla.

iceT

Pokud hubneš cíleně,je celkem normálním jevem,že se hubnutí po čase zastaví a nezhubneš nic,pokračuj dál tak jak dosud.Jak víš,že se ti zpomalil metabolismus?

mosoj

Kolik je ti let ? Na děti a staré lidi BMI nesedí !!!

Tizh19

18, 5 – 24, 9 je normální BMI. Je zdravé hubnout max. 1 kg za týden, ne víc.
Pokud jíš zdravě a sportuješ, tak se obvykle metabolismus zrychluje. Chyba může být v tom, že ty sice sportuješ – ale jumping a posilovací cviky jsou prostě posilování, a k hubnutí je potřeba i kardio cvičení, což je běh, chůze nebo třeba plavání. Když cvičíš kardio, hubneš tuky. Pokud cvičíš jen kardio, sice zhubneš, ale budeš mít nezpevněné tělo a celulitidu, takže je potřeba kombinovat obojí.
Píšeš, že jíst míň než teď bys začala hladovět – tak to se ti určitě zpomalil metabolismus. Vyvážená strava neznamená jablko denně!
Obecně můžeš jíst co chceš a kolik toho chceš, jenom si musíš najít nějaký sport kterému se budeš věnovat a omezit nezdravé věci jak fastfood. Já taky hubnu, ale nějak se o to nesnažím – mám zrychlený metabolismus, takže já když třeba celý den jím jen ovoce a zeleninu, maso, rýži a tak, nezhubnu nebo naopak přiberu, ale večer sním dvě čokolády a najednou mám o půl kila míň 😁
Takže si najdi nějaké kardio cvičení a zase bys měla začít hubnout 😉

veruberu

přesně pohyb je důležitý, hlídej si hlavně tepovku – jinak ani cvičení nebude mít smysl 🙂

arygnoc

ste na spodnej hranici (podľa BMI) normálnej váhy.
neblbnite, nechudnite [nehubněte].

vykašlite sa na údajne zdravú stravu, jedzte, čo vám chutí (ale v správny čas).

arygnoc

robíte niečo zle [spatně].

chudnete, keď to nepotrebujete.
jete normálne a k tomu máte i pohyb.

čo chcete viac, ako zdravie, normálnu postavu?
nevidím žiaden problém, okrem toho, že si ho vyrábate sama – ak budete ďalej znižovať hmotnosť.
nevidím ani dôvod, prečo sta sa vlastne začala týmto zaoberať, keď podľa bmi máte normálnu postavu * proste mi to pripadá ako vyrábanie problému z ničoho.

keď nemáte starosti, začnite sa venovať charite, sociálnej pomoci a starostlivosti, to potom spoznáte, čo sú to problémy.