Stanislav

Dělám boxovací pytel a nevím, čím ho nacpat. Nevíte někdo, co mám dát dovnitř?

Zkoušel jsem písek, ale to je moc těžké.
Doplňuji:
Já práve doma mám nějakou látku, ale všechno není bavlna.

Nejlepší odpověď
Drap

Kdysi jsem je vyráběl pro jednu firmu, která je prodávala. Běžně se používají ústřižky látek. Výborná je např. bavlna, pletenina a podobně. S materiály s vysokým procentem uměliny bývají problémy. čím menší kousky tím lépe, a hlavně pořádně dusat.
Doplňuji:
Seženeš snadno téměř v každé šicí dílně. Nejlépe brát drobný odpad přímo od pily.

Další odpovědi
Tom20

Zkusil bych nějakej tvrdší molitan.

briketka10

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/boxovaci-pytel
Doplňuji:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=boxovac%C3%AD%20­pytel

honza19hk

já ho mám naplněný pískem.Jen ho nesmíš prorvat.

muflix

normalni pytel ma treba 40kg a stejne ti to musi nekdo pridrzovat kdyz do toho zacnes mlatit.. jinak predpokladam ze techniku uz umis jinak to je k nicemu

Stanislav

Písek jsem zkoušel, ale je to moc těžké. Takže bych v tom případě musel udělat pořádný hák na pověšení.