Dělali jste už nějaký sociální průzkum v terénu?

Pokud ano, co jste měli za téma?
Pokud ne, co byste chtěli zjišťovat?

Nejlepší odpověď
Hufnágl

Ale jo. Jednou jsem zjišťoval u kámošů jestli jdou na pivo a výsledek byl fantastický. Ani jeden neodpověděl NE.

Další odpovědi
briketka10

Ano.
Témat bylo několik od kouření po zubní pasty, denní tisk atd.
Ale je to už dávno před 29lety. Bydlela jsem v Praze.
Dnes bych nic takového nedělala, protože lidi nejsou vstřícní.
Tehdy jsme chodily dvě a každý nás zval na čaj nebo kávu.
Byla zima – leden – mráz.

Tak ta muzika by mě taky zajímala :)

Kepler

Ano, dělal jsem sociologický průzkum u předem vybraných rodin, celkem ve třech obcích. Jedna návštěva obnášela bratru 1 – 1,5 hod a témat bylo hodně. Bylo to dobře honorováno a své dostal i navštívený. Velmi zajímavá práce a poznal jsem i dost zajímavé lidi.

ten který je

Jako hudební fanda by mě občas zajímalo co poslouchají lidé na ulici se sluchátky v uších za muziku.Ptát se ovšem nebudu.

Drap

Nedělal a ani nechci nic zjišťovat. Některá zjištění z těchto otázek a odpovědí jsou zarážející i bez podrobného a rozsáhlého výzkumu.

elkon

Nevím proč bych měl něco takového dělat.