Dělali jste na základní škole autopsii žab?

Viděl jsem to, že to ve škole děcka pitvaj. Teda jedná se o film E.T. mimozemšťan a tady si to můžete omrknout sami. https://www.y­outube.com/wat­ch?v=TaLsQSCK0Jo

Obr. https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2016/04/19/21/10/frog-1339892_1280.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná odpověď.

Ne, nepitvali jsme nic.

Další odpovědi
michalds

Žáby si to nezaslouží!

Taky jsem byl toho ušetřen.

marci1

Jiná odpověď.

Naštěstí ne. I kdyby to mělo býti provedeno, šla bych ten den jistě za školu! 🙂

mosoj

Jiná odpověď.

Nerozumím řeči tvého kmene.
Žáby jsou přísně chráněné pod velkou pokutou.

independent

Jiná odpověď.

To se dělá v USA, u nás ne. Na žádné základce. Je snad E. T. Český film?

Altair-AC

Jiná odpověď.

anonym

Jiná odpověď.

ne, a kdyby to snad bylo součástí výuky jednoduše bych to odmítl, jako naprosto zbytečné týrání zvýřat pro někoho kdo ze bude živit oborem IT 🙂 Ostatně většina těch studentů neskončí zrovna s titulem MUDr. takže nerozumím tomu proč s takovou pečlivostí jim vštěpují anatomii (píš mi to připadá jako vštěpování elementární neúcty k životu)

Lamalam

Jiná odpověď.

Nevěř všemu, co vidíš ve filmu. U nás jsou všichni obojživelníci zákonem chráněni. Na základce jsme nepitvali nikoho, ale na gymplu jsme kuchali žížalu.

Mc Merkurion

Jiná odpověď.

… to dělaj blázniví amíci, civilizovanej svět neučí děti týrat zvířata …

dubraro

Jiná odpověď.

V době, kdy jsem chodil do školy, se takové věci nedělaly. Myslím, že to dodnes v osnovách není. Školy v USA mají zřejmě odlišnou výuku.
Ale měli jsme krásného rozebíracího chrousta, na kterém byly všechny anatomické náležitosti dobře viditelné i bez zabíjení.
Kromě toho, pitva malé žáby by vyžadovala značnou zručnost v zacházení s chirurgickými nástroji, pochybuji že by žáci základní školy bez důkladného předchozího výcviku toho byli schopni.

independent

yay zvýřat /palmface lol