Dělají se přijímací zkoušky na …

…" univerzitu třetího věku " ?! Chtěl bych si doplnit vzdělání!
Doplňuji:
Zajímám se o technické vědy jako je ,třeba , elektrotechnika nebo strojírenství.

Nejlepší odpověď
Nanoon

Neměly by, většinou prý stačí jen středoškolské vzdělání s maturitou, ovšem ani to není u všech přednášek nutností.

Další odpovědi
Drap

Taky mě to láká. Co bys rád studoval ??Přijímačky nejsou třeba.

Děda Louda

Jedniným kritériem je třetí věk. A samozřejmě zájem studenta. Další se dá vyjednat individuálně.