stana73

Dělá vám váš lékař pravidelně preventivní prohlídky?

Máme na ně nárok každé 2 roky a má to smysl

Nejlepší odpověď
panenka

Ano dělá když se zapomenu dostavit posílá mi pozvanku snažím se si to ale hlídat

Další odpovědi
Miroslavst

V práci nás vždy nějak přinutí tam zajít, ale jinak nechodím.
Jednou mi doktor říkal, že mi dá potvrzení až příjdu z vyčetření na které mě hned objednal. Asi věděl proč to dělá :D

Elk

Smysl to samozřejmě má – je to prevence a my musíme povinně každý rok na celkovou prohlídku. Já jsem v pohodě, alespoň můžu chodit darovat krev.

Jahoda

Ano. Zasílá mi pozvánku s datumem a časem, kdy se mám dostavit.

mosoj

Ano dělá mi pravidelné prohlídky peněženky.

Souhlasím, od určitého věku je to výsměch.
Ale od určitého věku není vůbec zájem ani léčit, načež dělat prevenci.

aramah

Preventivní prohlídku jsem neměla ani nepamatuji. Buď jsem zdravá a nebo už to nemá cenu:D

Radak

Sám od sebe ne, vždycky si to kolečko preventivních prohlídek u odborných doktorů oběhám sama, čím jsem starší, tím je jich více. Ale obvoďák se o mne nestará. V práci nás také poslali na nějakou prohlídku, prý jsem schopná pracovat.

ReHu

Nedělá, ani mě nezve.
Asi se o ni přihlásím.

venkovan

Řeknu si o ní. Vyplatí se to protože lecos se najde o chvilku dřív než na to člověk sám přijde.