Avatar uživatele
jirka F

Dělá si ze mě snad srandu, nebo jak to vysvětlíte?

Pán, který mně vozí letáky kroznešení a já mu chci vždycky dát letáky, co mně zbyly, ale on vždycky zdrhne, co pak mám tedy s těmi zbytky letáků dělat? Prý existuje i nějaká sběrna, kde tohle vítají, dával bych to do té sběrny, ale bojím se vyhazovu, jelikož jsem ve zkušební době. Proto mě zajímá, jak byste reagovali vy, kdyby vám tohle někdo dělal.

Zajímavá 0 před 1321 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

d) Jiná odpověď

Tvou povinností je, abys všechny letáky vhazoval do schránek v přiděleném rajónu, kromě těch, kde si to majitelé nepřejí a mají tam odpovídající samolepku. Tvoje práce může být kontrolována. Pokud ti navalí víc letáků, než kolik jich můžeš umístit, kontaktuj distribuční firmu a pokus se dohodnout na menším objemu.

Upravil/a: Kepler

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?ivzez Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
nyjono

d) Jiná odpověď

Pokud ti po roznášce zbývají, měl by ses domluvit s firmou, co tě zaměstnává.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

d) Jiná odpověď

Nám ve sběrně účtují 1.50,– za kilo papíru.
Vůbec se to nevyplatí.
Použij modrou popelnici.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

d) Jiná odpověď

Otázce opět není rozumět, neboť je psaná hotentotsky.
„K roznešení a já mu chci vždycky dát letáky co mně zbyli ale on vždycky zdrhne co pak mám tedy s těmi zbytky letáků dělat prý existuje i nějaká sběrna kde tohle vítají dával bych to do té sběrny ale bojím se vyhazovu jelikož jsem ve zkušební době.“
Jelikož tam nemáš ani jednu čárku, předpokládám, že to přečteš na jeden nádech. Schválně. Co je to „zbyly ale on“? Co je to „vítají dával“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mapel

a) Zbytky letáků bych bez obav odvezl do sběrny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hufnágl

quentos
Neměl bys se věnovat tématu a ne čárkám?

před 1320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Děkuji Keplere za odpověď snad to vyjde a s pánem se dohodnu na menším množství.

před 1321 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek