štamgast

Dělá si ze mě ulož.to srandu?

Ctěl jsem stahovat soubor, který má přesně 521.38 MB. Ale u stahování je napsáno že celková velikost souboru je 497.23 MB. Dělá vám to taky? Mně to dělalo i minulý pátek.
Doplňuji:
A jak tu komprimaci, já nevím, zrušit?

Nejlepší odpověď
www

Sice ne právě na ulož, ale také jsem to kdesi viděl.
Soubor se stáhnul bez problémů, asi jde jen o komprimaci.
Doplňuji:
Zkus to tedy stáhnout a uvidíš. Pokud nebude soubor použitelný, musíš hledat jiný, nebo jinde. Komprimaci neřeš, to s tím nemusí vůbec souviset.
Předpokládám, žes viděl rozdíl ve velikosti a nestahovals..

Další odpovědi
briketka10

o jaký soubor se jednalo, abych se na to mohla mrknout jinak Ti nemohu odpovědět :DD

SonsyMite

Třeba je to komprimací nebo velikost po instalaci?
A je to tolik špatné?

iceT

Ale ono je celkem v pořádku,že soubor,který stahuješ má o něco menší velikost než se u souboru píše.Já v tom alespoň problém nehledám,o tom to není,spíš o tom jestli je pak soubor použitelný nebo aspoň trochu koukatelný.
Ono tady kdysi kdosi řešil otázku velikosti paměťové karty nebo flash disku,že je v té velikosti trochu malinký rozdíl než jak se uvádí u prodejce.

briketka10

stahuju z Uložto každý den bez problémů filmy i delší než jak uvádíš..

hanulka11

ano, asi …pátek nešťastný je den