Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, tím netrpím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
DeathlyDave

Ne, tím netrpím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Ne, tím netrpím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

Ne, tím netrpím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ponytail

Ano, ale kinedryl / jiný lék proti nevolnosti tomu zabrání

Vadí mi dlouhé cesty autobusem. Auto mi nevadí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
salsa verde

Jiná odpověď, napíšu, jaká

nikdy se mi nedělá špatně jen v jediném případě: když si čtu. to je pak zlé. ale už to vím takže si nečtu za jízdy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Terryle

Jen v určitém dopravním prostředku. (Letadlo, loď..)

Auto skoro nikdy (jen když se rychle přelítne přes horizont, tak mi skočí žaludek do hlavy, ale hned to přejde), autobus taky ne, vlak taky ne, letadlo už vůbec. Úplně dobře mi nedělá loď, ale není to nic šílenýho a kinedryl s přehledem pomůže. Nebo když není kinedryl, tak klidně i panák tvrdýho alkoholu a je pokoj.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

Jen v určitém dopravním prostředku. (Letadlo, loď..)

nerad litam, pretrpim jednou za nekolik let. Lod mi na dovolene taky nedelala dobre. Vlivem vln se moc houpe, k tomu vedomi hloubky vody pode mnou..... Byl jsem rad, ze jsem z vyletu na pevnine. Pozemske dopravni prostredky mi nevadi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nikkol

Jiná odpověď, napíšu, jaká

Ano.Když si čtu nebo koukám do mobilu. A při ‚houpavé‘ silnici , ale jen někdy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
E.n

Jiná odpověď, napíšu, jaká

Kdy jak. Jednou bylo že sme jeli autem z čech na slovensko a na zpátek, to mi bylo špatně jen na konci cesty. Jindy jdeme jen na hodinovou cestu a to mi je špatne třeba celý čas. U autobusu to je nejhorší, to vylezu při každé příležitosti, nejhorší to je u těch starších tipů. U vlaků to celkem jde. Pak ten stil jízdy, rychlou klidně jestli se jede po rovne ceste bez zakrut a ne do kopce. U motorky a lode jsem to nezažila a letadlo jsem nemela šanci zkusit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

Ne, tím netrpím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Ano, bohužel. Přetrpím cestování s igelitovým sáčkem u úst

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aloevera5

Jiná odpověď, napíšu, jaká

Ne z jízdy. Čtu si klidně celou cestu a někdy se tak zaberu do čtení i přejedu stanici, kde mám vystupovat.

Ale, dělá se mi špatně, když tam jezdí se mnou bezdomovci, a ty smrdí tak, že to někdy během cesty div nezvracím. Už se mi několikrát i stalo, že jsem musela z tramvaje vystoupit a přejít do druhého vagonu, protože se to nedalo smrady vydržet.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
DusanOrlik

Ano, ale kinedryl / jiný lék proti nevolnosti tomu zabrání

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Jen v určitém dopravním prostředku. (Letadlo, loď..)

V raketě.
Když mne v ní na pouti rozhoupali, tak jsem kolikrát měl na mále abych vnitřnosti ustál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KlérW

Jak kdy.. Záleží i na stylu jízdy

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

Odpověď uživatele Dr. Axl byla dobodávana podvodně, palec byl od uživatelky ocko byl přidělen více jak rok od zadání otázky. V době vložení odpovědi zde ocko ještě nebyla ani zaregistrována.

Děkujeme za pozornost 🙂

před 4076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

V době, kdy byla vložená anketa, se odpovědi v této kategorii vůbec nebodovaly. Takže … 🙂

před 4076 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
E.n

Preferuju jízdu ne moc pomalou ani mo rychlou motorkou a lodi.

před 4614 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek