Avatar uživatele
anonym

Dělá se vám v autě, autobuse při jízdě jako spolujezdci špatně, pokud třeba čtete?

Když se zadívám do mobilu, nebo do novin, tak se mi okamžitě udělá špatně. Je pravda, že jako spolujezdec skoro vůbec nejezdím, ale když ano, tak musím koukat jen kolem sebe. Jinak se mi špatně nedělá. Jako malej kluk jsem při cestování autem trpěl.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kapka, briketka10 před 3012 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
konemy

Jo a jak. Nezvracím, ale je mi fakt blbě. Obzvlášť, když je dlouhá cesta a je vedro. Z mobilu tolik ne, ale knížka je horor!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cochee

Ne, nemám problém ani jen tak sedět, ani číst, ani dívat se ven a ani sedět v protisměru. Na cestovní nevolnost existují léky ze skupiny tzv. antiemetik, nejznámější je Kinedryl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ne nedělá. Pokud máš tyto problémy, tak se nedívej do mobilu ani do novin. Tvůj mozek tu jízdu nedokáže dost dobře zpracovávat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

V autobuse mi to moc nevadí, ale v autě na „sedadle smrti“ bych to fakt neriskovala, obzvlášť po jedný hnusný bouračce… Taky bych nesedla do auta jen tak s někým.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ŤESTO

Taky se nemůžu divat dolů i v autobuse s vysokym sedadlma když nevidím na cestu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lota

Ne, naštěstí, ale usínám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek