Dělá se vám v autě, autobuse při jízdě jako spolujezdci špatně, pokud třeba čtete?

Když se zadívám do mobilu, nebo do novin, tak se mi okamžitě udělá špatně. Je pravda, že jako spolujezdec skoro vůbec nejezdím, ale když ano, tak musím koukat jen kolem sebe. Jinak se mi špatně nedělá. Jako malej kluk jsem při cestování autem trpěl.

Nejlepší odpověď
konemy

Jo a jak. Nezvracím, ale je mi fakt blbě. Obzvlášť, když je dlouhá cesta a je vedro. Z mobilu tolik ne, ale knížka je horor!

Další odpovědi
cochee

Ne, nemám problém ani jen tak sedět, ani číst, ani dívat se ven a ani sedět v protisměru. Na cestovní nevolnost existují léky ze skupiny tzv. antiemetik, nejznámější je Kinedryl.

Drap

Ne nedělá. Pokud máš tyto problémy, tak se nedívej do mobilu ani do novin. Tvůj mozek tu jízdu nedokáže dost dobře zpracovávat.

RyuzakiKate

V autobuse mi to moc nevadí, ale v autě na „sedadle smrti“ bych to fakt neriskovala, obzvlášť po jedný hnusný bouračce… Taky bych nesedla do auta jen tak s někým.

ŤESTO

Taky se nemůžu divat dolů i v autobuse s vysokym sedadlma když nevidím na cestu

lota

Ne, naštěstí, ale usínám.