Marty Koller

Dělá se vám špatně z kotrmelců?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedělá. A mělo by?

Další odpovědi
elkon

Ne, není důvod. Popředu i pozadu v pohodě.

Dochy

Měl jsem s tím problémy… Diagnóza: Vadné držení těla, nějaké rehabilitace, úlevy z TV, zkrátka takovej normální kryplík. Doporučuju konzultaci u lékaře. Není jisté zda to fyzicky pomůže, ale alespoň na to budeš mít lejstro.. Ale jo, určitě alespoň nějaké doporučení dostaneš. Možná bych na tom teď byl také lépe, kdybych tehdy těm radám víc věřil

Kelt

Pokud nemáš plný žaludek, nějakou zlomeninu nebo to neprovozuješ v kamenolomu, či se nesnažíš udělat rekord, nemělo by ti být špatně. Já už jsem kotrmelce nedělal dlouho, ale snad bych to zvládnul a nic by mne nebolelo.

nyjono

Z kolika kotrmelců za sebou?
Po jídle nebo nebo na lačno?

Emefej

Nepamatuji se, už několik desetiletí jsem ho nedělal, ale tenkrát se mi špatně nedělalo.

kelley

Špatně ani ne, spíš pak vidím „hvězdičky“…