DIH

Dělá se na Olymp. hrách nějaká statistika kolik se při všech sportech vydá Kj

Dělá se na Olymp. hrách nějaká statistika kolik se při všech sportech vydá Kj (energ. výdej)

Odpovědi
Děda Louda

Vzhledem k tomu, že nikdo nechápe tvůj pojem Kj, není pravděpodobné, že by se jím, či dokonce jeho statistikou, někdo zabýval. Nejlépe bude, prosadíš-li svůj požadavek na jednání MOV.

Hamon

U většiny individuálních sportů to lze spočítat, výsledky jsou dostupné. U kolektivních sportů by to byl problém, nejsou přesné statistiky.
Ale mohlo by to být zajímavé číslo.

arygnoc

Kj, Kj, Kj … že by kJ?

alebo nejaká nová internetová skratka?