DomiNica04

Dělá lepící guma fleky na zdi?

Mám na mysli něco takového: http://office­.prittworld.cz/cs/of­fice/produkty/fi­xace-lepici-guma.html
Jestli s tím nemáte někdo náhodou zkušenosti…

Nejlepší odpověď
badisko

zalezi na barve ktera je na zdi …ale pokud ti mohu neco doporucit ..tak treba na plakaty atd ..je nejlepsi obycejna bila zubni pasta ..:D pak ji jen sloupnes a pretres houbickou a nejde poznat ze tam neco bylo prilepeneho …:D

Další odpovědi
www

Pokud cokoliv přilepíš na zeď, může být po odlepení být vidět stopa.
Závisí to na malbě, jejím složení, hustotě, barvě ap., stejně jako kvalitě lepidla.
Zkušenost

Drap

Nedělá