mosoj

Děkuji za to že mně chce někdo ochránit před touto vládou.

http://janx.ma­rek.blog.idnes­.cz/c/195911/Vla­da-nas-chrani-pred-odbory-A-kdo-nas-ochrani-pred-touto-vladou.html

Nejlepší odpověď
arygnoc

na jedné straně odbory taky stojí za houbeles (viz zákoník práce, který odbory nedokázali obhájit v prospěch zaměstnanců, ale v prospěch zaměstnavatelů), na druhé straně vlády taky.

tak co si vybrat, které zlo je lepší?

Jak jsem již spomínal, jsem za osvědčený model, vládu odborníků. A to samé platí i pro odbory.