Drap

Děkuji všem kteří se zůčastnily kosákovské ankety.

Nešlo o nějaký osobní útok, spíše jen aby se trošku rozvířily vody a aby jsme se pobavili.
Doplňuji:
Doufám že i kosaaak to bral jako zábavu a ne utok proti němu

Nejlepší odpověď
Terryle

Pobavili od slova zábava, nebo bavit se o problému? Pevně doufám, že bylo myšleno to druhé… rozvíření vod ano, ale zábava kvůli řešení uživatele? To tu vůbec jde?
Jinak: chyběla mi odpověď „je mi to fuk“, pročež jsem nehlasovala. Osobně se snažím lidi neřešit a pokud mě štvou moc, ignoruju je. Dotyčnej zatím nepřekročil práh neřešení.

Další odpovědi
kosaaaak

Koukám změna taktiky, a zrovna ve chvíli když se jazýčky vah vyrovnaly a anketa je 50 na 50. :) Jak prozíravé. Samozřejmě že jsem to/tě nebral vážně, taky jsem v anketě hlasoval proti sobě. Když nemůžu být konstruktivní, chci být alespoň sebedestruktivní.

Drap

Pro kosááák :Nejde o žádnou strategii a je mi ulně fuk, jestli je to 50 na 50 nebo 10 na 90