Dekuji vsem , kteri mi prali , preji , budou , ale i nebudou prat ! P.S. …

Ja si preji , aby jsme se tu vzajemne tolerovali , nebyli tak nejak " sevreni " , nebrali vse moc vazne , ale ani ne vse zlehcovali … a to je prave pro me to nejtezsi… ! 🙂
Rada svemu okoli i vam zde trosicku zprijemnim , pokud je to jen mozne kousicky dne. A zaroven se od vas i mnoho ucim. Diky . ! -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

Díky -iv-, jsi prima

Další odpovědi
panenka

Nemáš za co děkovat však si ty body zasloužíš 🙂

tom004

Pořád budu ten,který je vždy potěšen,přítomností naší -iv-,na těchto stránkách světových. 🙂