monika21

dekuji moc, a když je to 10% ? já zitra maturuju a celou dobu jsme se flákala, zachranujete mi život :D

Nejlepší odpověď
Mapel

Vydělíš 1,1

10% je dělitel 1,1

prakticky za desetinou čárku dáš procenta
5% je dělitelem 1,05.
2,6% je dělitelem 1,026
Chápeš?
Doplňuji:
Tak máš co dohánět a moc se do podnikatelské sféry netlač. Když děláme nové ceny nebo cenové hladiny pro zákazníky, tak je to alfa a omega. Říká někomu něco 2,6%? Jen tak pro zajímavost a zdravím ho.

Další odpovědi
Alesh

Takovýhle lidi s naprosto elementárními neznalostmi pustěj k maturitě? To je výsměch! 🙂 Neboj tu maturu ti daj, a na pracáku není tak špatně, nakonec se někde na kasu v supermarketu upíchneš, toho bych se nebál.

Drap

Teď už ti tady moc nepomůžeme. Jediné co zbývá, že se budeme za tvůj úspěch modlit.
Držíme ti palce, přejeme hodně štěstí. A přijď se nám zítra pochlubit