sejtanka

Děkujeme-odcházíme…Co myslíte?

Thomayerova nemocnice,doktoři největší rebelové a nechají zemřít desetiletého chlapce na banální onemocnění chřipkou.Je to normální?Pro mě to znamená jediné,děkujeme-běžte a zavřete za sebou dveře!Váš názor?

Nejlepší odpověď
Terryle

Víte, tady si tak jistá nejsem. Co jsem četla, tak s chlapcem byli dvakrát na pohotovosti kvůli vysokejm horečkám – což ale fakt při chřipce není nic zvláštního a rozhodně to není na hospitalizaci. Teploty ke čtyřicítce jsou při chřipce normální. Takže se nedivím, že si ho tam nenechali… při chřipce se fakt do nemocnice nebere, pokud nejsou komplikace nebo nemáte nějakou další vadu nebo nemoc. To, že umřel, je tragédie, ale prostě nevíme, čím to bylo. Někdy se to prostě stává a ani sebelepší vyšetření tomu někdy nezabrání. Můj příbuznej náhle zemřel v 40 letech a týden před tím mu v nemocnici dělali komplexní vyšetření – bez nálezu. Něco se prostě odhalit a předcházet nedá :o(

Protest doktorů je druhá věc, ten byl dosti přehnanej a vedenej naprosto nevkusně. Ale obávám se, že s tímhle případem nesouvisí…

Další odpovědi
arygnoc

odborový svaz lékařů jsem žaloval za spáchání trestného činu všeobecného ohrožení.
Čekám, jak to dopadne.

SajmonModer

Hrozné a ještě jednou hrozné!

Honzucha

Byl to asi blázinec a ne nemocnice ☹