Lukáš Rusek

Dáte mi prosím tip na nějaké hrané dobrodružné filmy?

A prosím hrané, né animované

Odpovědi
Seznam.cz

Apokalypto. Gravitace.

liblice-b

Indiana Jones vsechny 4 dily :) ale to asi znas kdyz se ptas
mumie, pirati z karibiku, hodny zly a osklivy, lovci pokladu, mission impossible, kam orli neletaji, honba za diamantem, sileny max 2 a 4, velky utek, serenity, hvezdny valky, na sever severozapadni linkou, bozska relikvie, police story, navrat do budoucnosti… v podstate i filmy s Jamesem Bondem

jirka F

Indiana Jones(všechny 4 díly), Apokalypto, Jurský svět, Tanec s vlky, Piráti s karibiku(všech 5 dílů),Troseč­ník,Husí kůže(kinobox hodnotí jako dobrodružný)Pom­peje,Hercules,Stráž­ci galaxie,
Ps: gravitaci jsem viděl ale nic moc je to takové táhlé na začátku tam poslouchají nějaké rádio akorát spolu kecaj
Mrkni i na CSFD
a na kinobox (viz zdroj)

Zdroj: http://www.ki­nobox.cz/zebric­ky/nejlepsi/fil­my/dobrodruzne/

iceT

Pouští a pralesem, Kniha džunglí, Bella a Sebastián…