Lurius

Dějí se vám příjemnější věci ve snech, nebo v realitě?

Kde jste šťastnější?

Vím, že se sny pojí hlavně s krásnými prožitky, z vlastní zkušenosti ale vím, že i s těmi nejhoršími, po kterých občas máte pocit, že vás mučí vaše podvědomí, mně se krásné sny zdají jednou za čas, třeba dneska jsem ve snu zažil na vlastní kůži pocit, jaký bych v realitě prožít nemohl, protože to nejspíš není možné.

V tomto snu jsem se musel rozhodnout, jestli s holkou, které se mi při cestování časem povedlo zachránil život před jistou smrtí a do které jsem se hned zamiloval, vrátit do přítomnosti s tím, že bychom oba zestárli a za pár dní zemřeli, nebo bych se vrátil do přítomnosti mladý i se svými vzpomínkami, ale ona by žila alternativní život, ve kterém mě nikdy nepoznala, zajímavé bylo, že jsem ji tam později potkal a vyložil jsem jí ten příběh s takovou intenzitou emocí, že jsem měl problém mluvit a ona začala objevovat střípky vzpomínek ze svých snů, ve kterých jsme se poznali, pak jsem ji chytil za ruku a nakonec to skončilo tak, že někdo právě opět cestoval časem do minulosti a ona přede mnou zmizela. Musím říct, že i přestože jsem pár vztahů měl, tak nejsilnější lásku jsem cítil ve snech.

Moc se omlouvám se, že jsem to sem napsal, já na romantiku moc nejsem, ale musel jsem si ten zážitek připomenout :)

Nejlepší odpověď
Filip84

Ty, v realitě, určitě.

Já nějaké Night mare moc nemívám, to je opravdu výjimečné. Akorát mé sny jsou takové „zmatené“, neplatí v nich fysikální zákony, prolíná se několik dějů zároveň, a dost často se stane, že se ten děj nedokončí.

Dozajista to má svůj dobrý důvod, ale žít bych takto nechtěl. 🙂

Další odpovědi
jirka F

Ve snech tedy alespoň v těch dobrých snech blaženě se cítím ve snech tedy těch když prosím snového čaroděje aby mně proměnil v ženu.

df

Někdy se mi zdají fakt brutální sny. Třeba jsem se díval, jak na náměstí nějaké ženě amputovali nohu motorovou pilou. Nebo exhumace mrtvol. Někdy zas erotické, což mám nejradši. Ale též se mi zdá se slavnými osobnostmi. Nejdřív s Menšíkem, pak s Gottem, s Josefem Dvořakem a nedávno se Spáleným. Vždy si ráno zjišťuji vyznam snu a ty extra si zapisji do zápisníku

Rokio

V realitě jsem na tom lépe, cítím se líp a dějí se mi lepší věci než ve snech.

Mívám někdy noční můry, ve kterých se cítím opravdu strašně. Mé sny jsou často hodně bláznivé a postrádají logiku. Můj otec například mívá sny, které vypadají realisticky.

led

Veľakrát sa v snoch premietajú vidiny, ktoré najčastejšie bývajú podmienené zážitkom počas dňa spojené s vašimi predstavami. To neznamená, že to je práve ten zážitok, ale je môže byť impulzom snovej vidiny. Veľakrát býva sen uveriteľný svojim až realistickým obrazom, často svojou farebnosťou ovplyvňujúcim vaše vnútorné pocity, základom pre kvalitu vášho spánku a náladu po zobudení.
Snívať sen je závislé od kvality spánku, pretože podvedomie vytvára sen len v určitej hĺbke spánku.
Neviem, ja si väčšinou svoje sny nepamätám, ale občas mi „vojdú do pera, alebo klávesnice“ a zjavia sa v napísanom príbehu. „Vážená porota, som nevinná, to boli len sny…“

da ny

Hlavně v běžném životě ;D

Emulicek03

Řekl bych, že ve snu, ale i ve skutečnosti :)