DusanOrlik

Defragmentace-problém:konzola microsoft managment console,co s tím?

Dokončil jsem defragmentaci a chci nyní soubory navíc smazat,jenomže se mi objevuje tabulka s tímto popisem:Název: Konzola Microsoft Management Console Pokud odstraníte tyto soubory ze svého profilu,budou odebrány všechny vaše předchozí úpravy souborů konzoly.

Nejlepší odpověď
beer

  1. Soubory navíc, čištění at. se dělá PŘED defragmentací
  2. Defragmentace ti žádné místo neuvolní
  3. Odstraňování souborů+nezkušenost = velký problém, až reinstal systému !!
  4. Proto, pokud bezpečně nevíš co a k čemu to je, nikdy to nemaž..