Sarrow

Definuje muže více schopnost potlačovat city, nebo to, že se za ně nestydí?

Co myslíte?

Odpovědi
anonym

Mrzí mě, že spíše ta druhá možnost. Nicméně nelze naštěstí paušalizovat. Neni to o tom, být přecitlivělý, nýbrž umět pracovat s emocemi a to se cení.

Roman71

Muž by se každopádně měl umět ovládat, jak po verbální tak slovní stránce. Holá věta „okořeněná“ vulgarismy nikoho nezdobí, ale dokáže hodně prozradit o morálních hodnotách takto vyjadřujícího se člověka.
Být citlivý neznamená být přecitlivělý, a jak trefně dodal Jára Cimrman:
„Není žádnou ostudou pro muže, když zde, v zemi věčného ledu, uroní kroupu.“

Spartaboy

Já jen vím že když chlap neplače tak se z něj stane nešťastná troska. A ještě jsem neslyšel o opravdu funkčním návodě jak se to znovu naučit. Asi jedině moci se někomu naprosto otevřít se vším se svěřit a vypovídat a třeba se potom i podaří plakat. Vím že psychiatrie je zrůdná v tom že by ráda nadrogovala každého kdo pláče nebo se zlobí. To se ani tolik netýká lidí co nemají diagnozu ale ti co mají diagnozu tak ani nemůžou plakat protože by je nadrogovali. Největší pošuci jsou psychiatři. A největší legalizovaná zločinecká organizace je psychiatrie. U sesteren mají často upozornění že tam skladují jedovaté látky. A všem jim tohle připadne naprosto normální a v pořádku.

Kepler

Za slzy se stydět není třeba ani u mužů. To se prostě ovládnout nedá. Kdo není schopen plakat. je duševní mrzák. Znal jsem jednoho chlapa, co se choval a vypadal fakt jako tvrďák. A na pohřbu svého tchána bulil jako děcko.

zjentek

Nemyslím, vím! Totiž záleží na tom, kdo to hodnotí. Jestli chlap, nebo ženská. (;