Darkunrest

Definuj největší škodnou na světě. Proč to tak je?

Definuj největší škodnou na světě a proč?

Nejlepší odpověď
Kepler

Zvířata to určitě nejsou, ta se pasou nebo loví jen tak , aby přežila sama a zajistila budoucnost svým potomkům. Svou otázkou jsi nahrál na očekávaný smeč, takže znova opakuji: ta největší škodná planety Země je Homo spiens blbenzis.

Další odpovědi
marci1

Člověk. Ničí zvířatům a přírodě planetu Zemi. ☹

Edison

Člověk. Jediný tvor na zemi, který si nejen pod sebou podřezává větev.

annas

. Chcete definovat,. takže jde o nepřesně položený dotaz.

Definice

1. Škodný = škodlivý, třeba škodlivá zvěř; nebo utrpět škodu.

Velký/největší = 3. stupeň od příd. jména

1. „rozměrný, rozlehlý, rozsáhlý, obrovský ≠ malý, drobný
velké písmeno = majuskule ≠ minuskule
2. volný (šaty), široký ≠ malý (šaty), těsný, úzký
3. dospělý, starý ≠ malý, mladý
4. početný, hojný, značný, notný ≠ malý (rodina), nepatrný, (kniž.) skrovný
5. závažný, významný, důležitý, hlavní ≠ malý (nedorozumění), bezvýznamný, podružný, nicotný
6. mocný, silný, intenzivní, (expr.) krutý ≠ malý (riziko), slabý, zanedbatelný
7. vlivný, mocný (šéf) ≠ malý
8. šlechetný, ušlechtilý, vznešený ≠ nízký, podlý
9. slavný, proslulý, význačný, přední, (kniž.) věhlasný, slovutný
10. náruživý, vášnivý, horlivý, (kniž.) zanícený“

https://www.nechy­bujte.cz/slov­nik-ceskych-synonym/velk%C3%BD

Jak je možné otázku pochopit, když je opravdu nepřesná. Největší škodná např. pro koho,. v které oblasti atd.

  1. Největší, spíš nejhorší škodnou, nejvíc pro člověka jsou alkohol, tabák, drogy. Platí na celém světě. Dále určité jídlo.
  2. Planetě škodí některé chemické prvky., především ty radioaktivní, různé emise, plodiny, které nezadržují vodu atd. .
  3. Lidé (nikoliv člověk – sám není nic) škodí přírodě tím, že ji přetvářejí a přizpůsobují svým potřebám. Příroda to lidem vrací, proto záplavami, prudkými bouřemi, větry, oteplováním je škodnou pro člověka.

aliendrone

Definuj „škodnou“, já ti pak vyberu tu největší. ;) :D

dubraro

Profesionální politikové.

anonym

současně největší škodná, a současně nejspíš to nejzajímavější v co pozemský život dosud vyspěl. Já vím zní to od zástupce rodu blbenzis velmi samolibě, ale nechápej to špatně, kdybychom hledali život na jiných planetách, jako že už se o to snažíme (stále na oběžné dráze nelítá potřebný hardware 🙂 ) tak co bychom hledali, no právě takové blbenzis jako jsme my, protože s kým jiným bychom pokecali o životě vesmíru a vůbec, s bakteriemi ne 🙂

annas

Jenže z otázky není jasné, která škodná ho zajímá. Nepíše, komu co či kdo škodí.

Něco jiného škodí lidem, přírodě atd. Navíc není možné škodnou definovat,. ale vysvětlit.

tTakže otázka není jednoznačná. Člověk škodí sám sobě, škodí i ostatním lidem.