Miroslavst

Definice slova chvilka?

Zajímala by mě definice slova chvilka?
Přesné znění: „Jdu na chvíli ven“. To zaznělo z úst syna kolem 19 hodiny a nyní je jedenáct pryč.
Doplňuji:
Já nechci jít spát, ale syn má pokoj vedle naší ložnice :D:D

Nejlepší odpověď
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chvile-chvilka-jaka-je-vase-definice

Další odpovědi
zdeny

Jinak trvá chvilka s krásnou slečnou a jinak když si sedneš na rozpálenou plotnu

anonym

třeba se řídí vesmírným časem
Doplňuji:
tak nesmíš chrápat at ho nerušíš až se bude vracet

chucky

:) Záleží na okolnostech- kde jste, co děláte, s kým jste… Přeji, aby se Vám brzy syn vrátil a mohl jste jít spát.

anonym

Muž chce jít na pivo tak doma říká: Chci jít do hospody. Manželka mu odpoví: Dobře ale do osmi musíš být doma! Muž: Tak jo. Počkám do 8 a pak půjdu:-)