Pájo

Definice mužské síly?

Kdyby Vám někdo pověděl: „Definuj mužskou sílu.“
Jak by jste ji definovali? ;)

Přidejte i tu z duševního hlediska? ;) Děkuji.

Ronie, Tobě děkuji za inspiraci

Nejlepší odpověď
anonym

Já rozlišuji mužskou sílu a mužnou sílu. Nutno ovšem podotknout, že čím dál méně častěji je k mání výhodné balení 2 v 1. ☹
Doplňuji:
…a 3 v 1 patří do kategorie sci-fi 🙂 To jako i s tou „duševní“!

Další odpovědi
venkovan

Mužská síla je přímo úměrná k zájmu opoutat samičku.
Mužská síla je nepřímo úměrná k požadavkům na domácí práce od získané samičky.

anonym

Mužská síla je o svalech. Je to o tom, že od muže se vzhledem k jeho zpravidla silnější tělesné stavbě očekává také schopnost zvládat těžší fyzickou zátěž. Asi proto bývají také muži lépe vybaveni i po stránce technického myšlení. Když už nejsou „siláci“ na první pohled, tak jsou zpravidla schopni vymyslet různá udělátka, aby svůj handicap nějak obešli a problém vyřešili.
Z pohledu venkovanových „samiček“ je ještě jeden aspekt mužské síly a to je očekávání příslušnic něžného pohlaví, že je „ten silný mužský“ ochrání před případným nebezpečím. Některé jsou tak „ochraňovány“, že končí i na chirurgii, a to v tom „lepším“ případě (má spolužačka z gymplu se po „něžném“ zacházení od svého manžela už neprobrala, nedožila se ani 30 let).

briketka10

už jsem odpověděla u Ronie :)