Gami.Pet

Defaultní přihlašovací jméno a heslo na access point ??? (varianty user, admin, airlive, password . – me tam nepusti)

Doplňuji:
manual neni,,jen na te krabicce je *** IEEE 802.11 A/D access point *** ,, mysklim ze jsem nasel default admin , 1234 ale ani to nejde ( mysliám ze ten kdo driv nastavoval wifi zmenil i prihlas. udaje

Odpovědi
gecco

Koukni se do manuálu…
A nebo aspoň napiš typ, nejsou všechny AP stejné.¨
😉
Doplňuji:
Pokud jsou přihlašovací údaje změněny, můžeš leda AP resetovat (Factory settings) a nastavit ´celý´ znovu.
___
„IEEE 802.11 A/D access point“ – není typ, koukni se ještě na štítek (zespod).

Gami.Pet

Model RDAA-81 :) prave ted reset nechci,,,jeste mi sem pak prestane tect internet a do utery budu v čudu nez se dovolam supronetuuum :D

gecco

Defauktní heslo je „password“.
A manuál je tady – http://www.ip­media.cz/?cls=sto­item&stiid=260 , Související dokumenty…
😉